مرجع مقالات it مرجع مقالات it .

مرجع مقالات it

تاریخچه Eclipse و Android


با توسعه و گسترش تلفن‌های هوشمند و تبلت‌ها و حضور دکان‌های آنلاین نرم افزار برای سیستم دلیل‌های متعدد بخش اعظمی از اشخاص با مشاهده تعداد دانلود و درآمد هر مورد از نرم افزار‌ها به وجد می آیند که چه خوب میباشد که آنها نیز به سمت این شغل بروند و درآمد نیکی را برای خودشان ساخت نمایند. بایستی پذیرش کنیم که برنامه نویسی برای تلفن‌های هوشمند درآمد خیر داراست. این قضیه بخش اعظمی از اشخاص نیز از روش ایجاد برنامه و قرار دادن آن در مغازه‌های اندرویدی به درآمد می‌رسند که گهگاه این واحد سنجش فروش اعداد بسیار بزرگی را نشان می دهد.

اپلیکیشن آموزشی
با ظهور اندروید و محبوبیت آن دربین اشخاص و متن گشوده بود آن منجر شد تا کمپانی‌های دارای اعتبار متعددی مبادرت به پباده سازی و تولید گوشه و کنار‌های گسترش این سیستم دلیل نمایند البته جمع پاره ای از آنها توانستند پا به دنیای رقابتی و جهانی شدن بگذارند. برای آغاز برنامه نویسی اندروید لازم میباشد از پلتفرم‌هایی برای برنامه نویسی استفاده نمود که تا کنون از فی مابین دور و بر‌های برنامه نویسی معرفی گردیده اندروید دو گوشه و کنار اکلیپس و اندروید استودیو به پیروزی‌های بیشتری رسیده میباشد و در بین یوزرها از محبوبیت بیشتری شامل است. ولی از در میان این دو اطراف برنامه نویسی کدام یک بهتر میباشد و تجهیزات بیشتری در دست بسط دهندگان قرار می دهد؟

تاریخچه Eclipse و Android
در صدر برنامه نویسان اندروید در آستانه برنامه نویسی خویش از اطراف مجانی Eclipse به کارگیری کردند Eclipse. یک گوشه و کنار برنامه نویسی متن گشوده بر پایه ی لهجه برنامه نویسی Java میباشد که Google با ارائه پلاگین‌ای بنام ADT این دور و بر را برای برنامه نویسی اندروید مهیا می‌سازد. در بالا گوگل با ارایه افزونه ADT برای اکلیپیس قابلیت و امکان برنامه نویسی اندروید را به‌این دور و اطراف بیش تر کرد.
اندروید استودیو در سال 2013 و در کنفرانس Google/IO معرفی شد. در واقع اندروید استودیو مبنی بر Intelli IDEA که یک گوشه و کنار بسط فن‌ای ساخته و پباده سازی شده‌است. این گوشه و کنار اجرای سریع‌خیس با مصرف منابع کمتر نسبت به فضا Eclipse داراست و به مراتب تجهیزات بیشتری نسب به دور و اطراف Eclipse ارایه می دهد همینطور بعداز معرفی گوشه و کنار برنامه نویسی استودیو، آپ تو دیت‌های نو برای گوشه و کنار اکلیپس معرفی نشد.

 


برچسب: اپلیکیشن آموزشی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۰۷:۱۵ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)

سرفصل های عصر یادگرفتن جامع برنامه نویسی اندروید


اندروید پرکاربرترین سیستم ادله در میان کلیه تلفن همراه ها میباشد. این سیستم دلیل به طور متن گشوده بوسیله کمپانی گوگل عرضه گردیده و شرکت ها متعدد می‌توانند از آن برای تلفن همراه های خویش به کارگیری نمایند.

 

به جهت فراگیر شدن اندروید، تولید و عرضه اپلیکیشن برای این سیستم دلیل نیز بسیار اشاعه یافته میباشد.

 

درین مقاله بسته یادگرفتن جامع برنامه نویسی اندروید را برای شما مهیا کرده ایم.

 

در‌این مقاله از ما برای شما یادگرفتن جامع برنامه نویسی اندروید را مهیا کرده ایم. این پکیج مشتمل بر 3 گروه آموزشی تحت میباشد:

 

Android Async Programming and Services

Android Development for NET Developers

Android Programming with Intents

 

شما با مشاهده این موسسه می‌توانید همگی اصول برنامه نویسی اندروید را به خیر و خوبی خاطر بگیرید و آن‌گاه آغاز به تولید نرم افزار های اندرویدی نمایید.

 

همه این فیلم ها به طور بخش بندی گردیده میباشند و شما می‌توانید یادگرفتن های متبوع خویش را در هر قسمت بیابید.

 

در ادامه مقاله می توانید این فیلم های آموزشی را از مرزو بوم دانلود اخذ نمایید. همینطور یک فولدر ویدیویی جهت مثال برای دانلود قرار گرفته میباشد.

 

 

 

 

 

 

 

 


این ایام نادر و بیش نام فریلنسر به گوشمان واکنش نموده است. فریلنسر به کسی گفته می‌گردد که در یک رشته یگانه بصورت پروژه‌ای عمل می نماید. یک فریلنسر کارفرمای خود میباشد و ممکنه پاره وقت یا این که تمام وقت به فعالیت خویش بپردازد. در حالتی‌که شما شخصی هستین که برای انجام پروژه خویش نیاز به برنامه نویس اندروید دارید و در گزینش بین فریلنسر و کمپانی برنامه نویسی اندروید در شک و تردید میباشید، نوشته ی علمی تحت میتونه در این مورد شمارا کمک کند.

اپلیکیشن آموزشی

با یک کلیک نرم افزار اندروید خویش را بسازید دیگر سرویس ها ما

درین نوشته‌ی‌علمی در صدر به باز نگری بعضی مزایای کمپانی برنامه نویسی اندروید و به‌دنبال نیز به مزیت های فریلنسرها خوا‌هیم پرداخت، تا برای گزینش هرچه بهتر، این مورد ها را در لحاظ داشته باشیم.

مزایای کمپانی برنامه نویسی اندروید
یک گروه یا این که یک کمپانی برنامه نویسی اندروید، معمولا برای یک بسط بی نقص کلیه متخصصین موردنیاز مشتمل بر توسعه و گسترش دهنده فرانت اند و بک اند، طراحان، مهندسین QA و مدیران پروژه را دارند. یک کمپانی توسعه و گسترش دهنده خوب، در سریع ترین زمانه ممکن به شما جواب می‌دهد. همینطور طیف گسترده ای از مزایا را در بر می گیرد که در تحت به بعضا از آن ها می‌پردازیم:

مشورت
چنانچه پروژه خویش را به یک کمپانی برنامه نویسی اندروید سپرده اید، با نکات و مشورت های بسیار اثر گذار به شما یاری خواهند کرد. آن ها به شما خواهند اظهار‌کرد چه تکنولوژی و دستورالعمل هایی برای پروژه شما مطلوب خیس میباشد. در صورتی‌که می‌خواهید یک استارتاپ فعال سازی فرمائید، در موضوع استراتژی کسب درامد، انگیزه قرار دادن مخاطبین، استعمال از کدام ابزار تحلیلی، اضافه کردن و یا این که حذف چه مواقعی از پلن نیز راهنما خواهند بود.

با یک کمپانی برنامه نویسی اندروید، یک اتاق اندیشه خواهید داشت، پر‌از ایده و انرژی که به امداد شما میشتابد. در شرایطی‌که این‌شیوه برای شما تازه میباشد و او‌لین استارتاپی میباشد که فعال سازی می‌کنید، شایسته ترین آیتم برای شما فعالیت کردن با یک کمپانی برنامه نویسی اندروید میباشد. کمپانی تابان شهر، با انجام سرویس ها پباده سازی نرم افزار اندروید، تولید نرم افزار iOS و طراحی سایت فراهم سرویس گذاری به شما میباشد.

پیشرفت مهارت ها و حرفه آوری
یک کمپانی برنامه نویسی اندروید علاقمند به استخدام کسانی میباشد که مهیا گسترش خویش و علم شان می باشند. به همین استدلال هم عملکرد میکنند فناوری های نو را با سرعت بیشتری خاطر بگیرند. بدین ترتیب، هنگامی که شما یک مجموعه را تعیین می‌کنید، آن‌ها می خواهند پایانی ابزارها و تکنولوژی ها را به شما معرفی و سفارش دهند.

هماهنگی
وقتی که عمل خویش را به یک کمپانی برنامه نویسی اندروید سپرده اید، نگرانی کمتری خواهید داشت؛ خصوصا در‌صورتی‌که عشق ای به مدیر ندارید! البته اینگونه وجود ندارد که شما تعاملی با اعضای گروه نداشته باشید.

شفافیت و رسمی بودن
یک کدام از مزایای سپردن پروژه تان به گروه یا این که کمپانی، رسمی فعالیت کردن آنهاست. آن ها معمولا نماینده قانونی دارا هستند که تمام قراردادها و اوراق را بازنگری می نماید.در صورتی‌که کمپانی طرف قرارداد شما به شما توصیه امضای قرارداد را می دهد؛ به‌این معناست که آن ها نگران دستمزد شما و ضوابط می باشند. با این وجود، هیچ وقت تا همگی چیز را دو توشه آنالیز نکرده اید، امضا نکنید.

 

 

 

 

 

 

 

سرفصل های عصر یادگرفتن جامع برنامه نویسی اندروید:

 

1. معرفی اندروید

- معرفی قسمت های متعدد اندروید

- معرفی اپلیکیشن های اندروید

- بخش امنیتی اندروید


2. یادگرفتن نصب اپلیکیشن های برنامه نویسی اندروید

- معرفی اندروید SDK

- معرفی ADT

- فراگیری نصب روی ویندوز

- پیکربندی مرتبط با اندروید SDK


3. آغاز به فعالیت

- فراگیری ایجاد او‌لین اپلیکیشن

- یادگرفتن ایجاد اندروید مجازی برای آزمایش

- فراگیری اتصال یک تلفن همراه حقیقی وواقعی برای آزمایش

- یادگرفتن به کار گیری از ابزار های توسعه و گسترش


4. استارت به فعالیت یک پروژه اندرویدی

- معرفی یک پروژه اندرویدی

- معرفی فایل های Src

- معرفی بخش Manifest


5. قابلیت و امکان های متفاوت برنامه نویسی

- معرفی همگی قسمت های مرتبط با ساختار ظواهر

- فراگیری تولید بخش نخستین اپلیکیشن های

- یادگرفتن استعمال از خزانه های فراهم

 

6. فراگیری ظواهر سازی اپلیکیشن

- معرفی UI

- لایه های متعدد ظواهر اپلیکیشن

- فراگیری تولید اپلیکیشن یک سری پوسته ای

 

7. رئیس روی تصاویر در اپلیکیشن

- یادگرفتن تولید آیکون برنامه

- یادگرفتن اکران یک تصویر در آستانه عمل اپلیکیشن

- فراگیری اکران تصویر از یک پوشه مختص

 

8. فراگیری های مرتبط با منو ها

- یادگرفتن تولید منوی پیکربندی با استعمال از XML

- فراگیری افزودن یک قسمت به منو

- یادگرفتن اکران یک آیتم در ورقه اصلی

 

9. فراگیری تولید یک اپلیکیشن با گرافیک متحرک

- یادگرفتن ایجاد یک لایه متحرک

- معرفی و فراگیری های مرتبط با Explicit Intents

- معرفی منو های متحرک و یادگرفتن به کار گیری از آنان


برچسب: اپلیکیشن آموزشی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۲۰:۵۵ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)

تفاوت UI و UX


تفاوت UI و UX
در مجموع در تفاوت UI و UX می بایست خاطرنشان کرد که پباده سازی UI و پباده سازی UX دربرگیرنده تیم مهارت‌های بسیار متفاوتی می باشند، ولی آنان برای برد یکدیگر یک دست میباشند. یک پباده سازی خوشگل نمی‌تواند یک رابط کاربری نامطلوب و سرگردان کننده را نجات دهد و یک تجربه کاربری براق و تماما مطلوب را می‌اقتدار با پباده سازی بد رابط کاربری بصری، غرق کرد. هر دو پباده سازی UI و UX می بایست بی عیب و نقص اجرا شوند و به طور کامل مطابق با انتظارات استفاده کننده از قبلی جان دار باشند تا یک رابط کاربری و تجربه کاربری عالی تولید نمایند.

اپلیکیشن آموزشی
تفاوت UI و UX در پباده سازی نرم افزار موضوعی میباشد که اکثری از یوزرها را مشغول خویش نموده است.
نمونه تفاوت UI و UX
برای ذکر نمونه در رابطه تفاوت UI و UX شایسته ترین نمونه پباده سازی یک کمپانی آفریننده سس گوجه خارجی بود. این مارک برای اینکه بطری سس گوجه خارجی خوشگل و متفاوتی رفتار نماید و دقت مشتریان را به سمت خرید از مارک خویش جلب نماید، بطری سس گوجه خارجی کردار کرد که بتوان آن را بر روی سطح صاف به راحتی قرارداد و خوشگل باشد. براین اساس این مجموعه در بالا UI یا این که رابط کاربری زیبایی خلق و خوی کرد تا خریدار و مشتری را ترغیب به خرید سس گوجه خارجی خویش نماید. البته این موسسه به UX یا این که رابط کاربری مطلوب دقت نکرد. چرا‌که به جهت اینکه بخش انتهایی بطری آن قطور و کلفت و بخش ابتدایی آن نازک بود، زمانی که محتویات بطری سس گوجه خارجی به انتها می سید برای به کار گیری از محتویات آخری سس گوجه خارجی می بایست فشار متعددی به دست و بطری آورده میشد و گشوده هم نمی‌توانستیم از همگی محتویات سس گوجه خارجی استعمال کنیم.


یک UI خوشگل نمی‌تواند یک UX غیر مطلوب و سرگردان کننده را نجات دهد
این آفریننده برای بهبود تجربه کاربری فرآورده بعدی را با به عبارتی زیبایی ولی برعکس گذشته اخلاق کرد. به‌این رخ که هنوز می‌قدرت آن را بر روی سطح صاف طبقات یخچال فریزر قرار اعطا کرد البته این توشه از اولِ بطری آن. به‌این فیس که با یک فشار کوچک می‌قدرت محتویات سس گوجه خارجی را از آن بیرون کرد. در اینجا این خالق سس گوجه خارجی هم UI و هم UX جنس خویش را بهبود اعطا کرد.


برچسب: اپلیکیشن آموزشی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۱۴:۵۴ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)

نکات مهم در پباده سازی لوگوی نرم افزار


پباده سازی لوگوی نرم افزار یا این که به عبارتی آیکون نرم افزار همانند پباده سازی لوگو برای یک استارتاپ یا این که مارک امری بسیار حیاتی محسوب می‌شود چون، آنچه مشتری و عوام مردم در ذهن خویش می سپارند و نشانه تجارت و نرم افزار شما خواهد بود فقط و صرفا لوگوی نرم افزار شما هست و بس.

مثلا هر گاه کلام از معروفترین اَپهای داخلی و فرنگی می شود یا این که در موبایل گوشی خویش می‌خواهید طرحی را گشوده نمائید او‌لین تصویری که در ذهنیت شما نقش می بندد لوگو و آیکون نرم افزار آیتم نظرتان میباشد. البته درین فی مابین، اپهایی زودتر به ذهن سپرده می گردند و استفاده کننده سریعا پیدایش می‌کنند که، اصول یگانه پباده سازی لوگوی نرم افزار در طراحیش رعایت گردیده باشد و از هر لحاظ دیدنی و بیان کننده به حیث آید.

 اپلیکیشن آموزشی

نکات مهم در پباده سازی لوگوی نرم افزار
نکات مهم و طلایی در پباده سازی لوگوی نرم افزار موجود است که تنی چند از این موردها در پباده سازی یک لوگوی استاندارد نیز مشترک می باشد. از این روی به مهم ترین نکاتی که در پباده سازی می بایست به آن دقت داشت در پایین اشاره خوا هیم کرد.

برای پباده سازی لوگو یا این که آیکون اپ مسلما همت نمایید از قابل انعطاف افزارهای برداری مانند ایلوستریتور و کرل به کار گیری نمایید.
به جهت اینکه آیکون پایانی در سایز بسیار کوچک دیده میشود از به فعالیت بردن جزئیات ریز دوری کنید.
استعمال از تعداد رنگ محدود از رموز برد یک لوگوی اپ میباشد چون تعداد رنگ بالا در سایز به آن کوچکی دیده تماشاچی را خسته و گم راه مینماید و هر چه رنگ و جزئیات مختصر باشد در ذهن، ریلکس خیس تثبیت میشود.

استعمال از المان یا این که نشانه گرافیکی آن هم در معمولی ترین موقعیت ممکن به جای یک لوگوی متن محور، اضافه سفارش می گردد چون قرار دادن یک لوگو تایپ به جای آرم گرافیکی در مواقعی سود دلچسبی در بر نخواهد داشت مگر اینکه لوگو تایپی با حروف اندک داشته باشیم که با یک نشانه گرافیکی تلفیق گردیده باشد مانند لوگوی نرم افزار دیوار یا این که دیجی متاع.
به جهت اینکه محدوده پباده سازی لوگوی نرم افزار فضایی مربع صورت میباشد تلاش نمایید به شایسته ترین نحو از این دور و بر استعمال فرمائید و در رخ به کارگیری از مربع کناره های عمل را اندکی curve نمائید و از نقاط تیز و وحشیانه دوری کنید.
مهم ترین نکته در پباده سازی لوگوی نرم افزار بخصوص درین 2 سال استعمال از تکنیک پباده سازی فلت صفحه ارایی میباشد و غربت از لوگوهای سه بعدی و افکتیو.
نکته : پباده سازی لوگوی نرم افزار خویش را به پباده سازی بسپارید که هم ایده پردازه نیکی باشد و نیز علم این فعالیت را چون اساس تجارت آنلاین شما در دستانش میباشد.

ایده پردازی در پباده سازی لوگوی نرم افزار، صحیح به مانند پباده سازی لوگوی یک مارک کلام اولیه را می زند و صحیح مانند اپهای موفقی که فقط ایده جدیدشان منجر پیروزی آن گردیده.
آیکون نرم افزار را از دید رنگ بندی و لبه کناری به نحوی پباده سازی و اجرا فرمائید تا در دور نما های تیره و پر‌نور تماما قابل رویت باشد.
و موردها فنی که در پایین به آن اشاره خوا هیم کرد.
درحال حاضر فرض را بر این می گیریم که میخواهید لوگوی اپلیکیشنی را پباده سازی نمایید اما گذشته از آن بهتر میباشد به نکات فنی که در عکس ذیل آمده میباشد دقت فرمائید و بعد از آن در اپلیکیشن پباده سازی خویش سندی با مقادیر استاندارد 512 پیکسل در 512 پیکسل و رزولوشن dpi300 گشوده کرده و ایده خویش را پباده سازی فرمایید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۲۶:۵۰ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)

مرجع مقالات رسمی it

مرجع مقالات رسمی it


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۰۹:۲۶ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)